Dyrektor ds. Projektów

Jak prawidłowo napisać stanowisko Dyrektor ds. Projektów? W tekście powinnam pisać dyrektor ds. projektów. Jeśli używam tego w podpisie tekstu z imieniem i nazwiskiem i piszę z dużej litery Dyrektor, to źle wygląda wg mnie Dyrektor ds. projektów. Google znalazły mi wręcz stronę wydawnictwa PWN z zajmowanymi przez pracowników stanowiskami, pisanymi dużymi literami, m.in. Dyrektor ds. Projektów.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie,
Grażyna Dobromilska
Podobnych pytań zadano już nam tak dużo, że w poradnianym archiwum jest o czym poczytać. Prosimy wpisać w poradniane okienko słowa „nazwy stanowisk” (w cudzysłowie takim, jak tu, czyli prosto z klawiatury) i przeczytać odpowiedzi. Prowadzą one do wniosku, że słowa Dyrektor ds. Projektów w podpisie lub nagłówku listu są ortograficznie bez zarzutu, natomiast w innych kontekstach (np. „Szukamy kandydatów na stanowisko dyrektora ds. projektów”) małe litery wydają się lepszym rozwiązaniem.
Mirosław Bańko, PWN