Ene due like fake

Szanowni Państwo,
jak najlepiej zapisać początek znanej dziecięcej rymowanki – ene, due, rike, fake czy ene due rike fake?
Słowa stanowiące początek wyliczanki są niby-liczebnikami, a zatem w zasadzie należałoby je zapisywać z przecinkami. Ponieważ jednak nie są rozpoznawane jako liczebniki, a jako ciąg niezrozumiałych, nic nieznaczących wyrazów, zapisuje się je bez znaków przestankowych – taki zapis podaje Krystyna Pisarkowa w Wyliczankach polskich (Wrocław 1988, s. 105). Badaczka rejestruje trzeci wyraz jako like, a nie: rike, choć tekstach pojawiają się obie formy.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski