Focca, do Fokki

Jak należy odmieniać imię Focca? Chodzi mi przede wszystkim o dopełniacz – czy cc zamieni się na kk? Może ck?
Imionami zajmuję się chętnie i intensywnie, więc podane imię mnie zaciekawiło, bo nie ma go w żadnym ze znanych mi źródeł (proszę o informacje na ten temat). Ustaliłem natomiast, że jest takie nazwisko, a rzecz jasna mogą też być takie pseudonimy.
Nazwę wymawia się niewątpliwie jako [fokka]. A to oznacza, że bez względu na znaczenie zapisujemy ją następująco: D. Fokki, CMs. Fokce, B. Foccę. N. Foccą.
Jan Grzenia