GROM

Witam!
Nie jestem pewna, jaka jest poprawna pisownia jednostki specjalnej GROM. Niektórzy tę nazwę odmieniają (np. GROM-u), a niektórzy nie. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.
Z GROM-em jest tak, jak z PWN-em, tzn. można te nazwy odmieniać, dodając końcówki po łączniku, ale można też pozostawić je nie odmienione. Na przykład: „Komandosi GROM-u czytają nowości PWN-u”. Albo: „Komandosi GROM czytają nowości PWN”.
Mirosław Bańko