Gadudadowy?

Szanowni Państwo,
mamy pingpongowy i hiphopowy lub hip-hopowy, a czy przymiotnik utworzony od nazwy komunikatora Gadu-Gadu to raczej gadu-gadowy czy gadugadowy?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Jeślibyśmy mieli utworzyć przymiotnik od nazwy Gadu-Gadu, to miałby on raczej charakter żartobliwy, gdyż jego drugi element (gadowy) przywoływałby skojarzenia z rzeczownikiem gad. Gdybym go miała zapisać, to napisałabym gadugadowy, gdyż przymiotniki utworzone od rzeczowników zapisywanych z łącznikiem piszemy na ogół łącznie (por. właśnie pingpongowy czy opartowski).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski