Gibała

Witam!
Mam poważny problem z nazwiskiem, które przyjmę po ślubie tzn. Gibała. Poprawna forma to: „Zapraszają Państwo Gibałowie” czy też „…Państwo Gibała”? Czy nazwisko żeńskie Gibała odmienia się? Dziękuję za odpowiedź.
Na ślub zapraszają państwo Gibałowie. Zarówno panna Gibała (np. siostra pana młodego), jak i pani Gibała mają odmienne nazwisko: Iwony Gibały, Iwonie Gibale itd. (słowo odmienne jak skała).
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski