Gmail i Google w wymowie

Szanowni Państwo,
jaką wymowę Gmail i Google zalecają Państwo?
Z wyrazami szacunku
Marta Ś.
PS Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na moje poprzednie pytanie.
W pierwszym wypadku [dżimejl]. Inne warianty, np. [giemejl], [giemajl], można zaakceptować, ale nie uznałbym tej wymowy za wzorcową.
Nazwę przeglądarki należy wymówić [gugl]. Inne warianty wymowy, np. [gugle], [gogle], są żartobliwe, więc odpowiednie tylko w niektórych sytuacjach.
Jan Grzenia