Imiesłów bierny od skakać

Szanowni państwo,
Czy można utworzyć imiesłów przymiotnikowy bierny od bezokolicznika skakać tak jak np. chodzony (taniec chodzony)?
Pozdrawiam serdecznie.
Skakać jest czasownikiem nieprzechodnim (nie łączy się z rzeczownikiem w bierniku), więc nie tworzy imiesłowu biernego. Podobnie zresztą jest z czasownikiem chodzić – forma chodzony jest wyjątkowa i nieregularna (występuje tylko w nazwie tańca).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski