Interpunkcja dopowiedzeń

Chciałabym zapytać, czy w poniższym zdaniu przecinki mogą/nie powinny się znaleźć:
Za to mężczyźni często po kilka razy w roku(,) przez kilka godzin(,) walczą z wymianą oleju i płynu hamulcowego.

Dziękuję
Marzena
Dopowiedzenia, które występują wewnątrz zdania, wydzielamy zasadniczo za pomocą przecinków (ewentualnie myślników) z obu stron. O tym, że mamy do czynienia z dopowiedzeniem, możemy się przekonać wówczas, gdy opuścimy ten składnik zdania bez większej szkody dla budowy całego wypowiedzenia. Podane w pytaniu zdanie wymaga przecinków.
Adam Wolański