Interpunkcja formuły pożegnalnej

Dzień dobry,
wiem, że po formule pożegnalnej w e-mailu nie trzeba, a wręcz nie należy stawiać przecinka. Co jednak, kiedy w tym miejscu chcemy zapisać nie pojedyncze pożegnanie, ale też dołączyć do niego dodatkowe informacje, np. podziękowanie (Pozdrawiamy i dziękujemy za terminową wpłatę)? A może wykrzyknik? Czy może jak w przywitaniu nie jest mile widziany także w pożegnaniu?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Formuły kończącej list, która występuje przed podpisem, nie zamykamy żadnym znakiem interpunkcyjnym. Nie ma tu znaczenia długość tejże formuły (np. Pozdrawiam, Pozdrawiam serdecznie, Pozdrawiam bardzo serdecznie) i/lub ewentualne dodatki treściowe do niej. Światło typograficzne wynikające z zazwyczaj niepełnego wiersza formuły pożegnalnej stanowi mocniejszy delimitator tekstu pisanego niż jakikolwiek znak interpunkcyjny.
Adam Wolański