Interpunkcja na etykiecie

Szanowni Eksperci,
bardzo proszę o poradę interpunkcyjną w przypadku etykiet (podpisów obiektów muzealnych na wystawie). Czy w wyrażeniu: Kafetiera z pokrywką, zdobiona pejzażem z przedstawieniami jelonka i łani przecinek jest uzasadniony? Wydaje mi się, że tak, bo to, że kafetiera jest z pokrywką, i że jest zdobiona, to są dwie niezależne od siebie informacje i jako takie powinny być oddzielone przecinkiem.

Z poważaniem,
Iwona
Szanowna Pani,
tak, przecinek jest tu potrzebny, gdyż element zdobiona pejzażem z przedstawieniami jelonka i łani jest dopowiedzeniem.
Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski