Interpunkcja okoliczników

Poradnia PWN podaje, że konstrukcje typu: nazwa dnia tygodnia – data dzienna – godzina to tzw. okoliczniki jednorodne współzależne. Stanowią połączenie okoliczników jednej kategorii, które charakteryzują się stopniowaniem dokładności. Konstrukcji tego typu nie oddziela się zasadniczo przecinkami.
Czy z tego wynika, że przy kolejności: godzina – data dzienna – nazwa dnia tygodnia przecinki należy postawić?
Z poważaniem
Witold Milczarek
Przywołana w pytaniu reguła odnosi się do zdań typu: Premiera filmu już w poniedziałek 30 listopada o 22:00 albo też ewentualnie: Premiera filmu już o 22:00 w poniedziałek 30 listopada. Zdanie: Premiera filmu już o 22:00 30 listopada, w poniedziałek wymaga przecinka we wskazanym miejscu, ponieważ określenie dnia tygodnia stanowi niejako dopowiedzenie.
Adam Wolański