Interpunkcja rozwiniętych imiesłowów

Czy w zdaniu: Ukazane w nich innowacyjne metody wykrywania sprawców wykorzystujące nowoczesne technologie sprawiają, że tego typu realizacje biją rekordy popularności powinien pojawić się przecinek przed imiesłowem wykorzystujące?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Aby przywołane w pytaniu zdanie było jasne dla odbiorcy, tzw. rozwinięty imiesłów przymiotnikowy należy wydzielić parą przecinków lub myślników z obu stron.
Adam Wolański