Interpunkcja tzw. skostniałych zwrotów

Szanowni Państwo! Bardzo bym prosił o sugestie dotyczące interpunkcji w następującym zdaniu (podaję je bez przecinków): Temu tematowi poświęciłem kto wie czy nie najwięcej czasu.
Sfrazeologizowanego zwrotu kto wie (,) czy nie… zasadniczo nie poprzedzamy przecinkiem w zdaniu pojedynczym. Interpunkcja przed spójnikiem czy nie jest ustabilizowana. Postawienie w tym miejscu przecinka na pewno błędem nie będzie.
Adam Wolański