Interpunkcja wtrąceń

Mam pytanie o interpunkcję przy wtrąceniach/dopowiedzeniach. Jak powinna wyglądać w tym zdaniu:
Przepukliny szerokopodstawne, które, wspólnie z drobnymi osteofitami, powodują redukcję rezerwy płynowej, lateralizują na stronę prawą.
Cokolwiek to znaczy. Wątpliwość dotyczy wtrącenia i tego czy po które można postawić przecinek.
Dziękuję i pozdrawiam
Dopowiedzenie wspólnie z drobnymi osteofitami występuje de facto w pozycji początkowej zdania podrzędnego. W takich wypadkach gdy wtrącenie następuje bezpośrednio po spójniku lub zaimku wprowadzającym zdanie podrzędne, przecinków nie stosuje się w ogóle, por.

Przepukliny szerokopodstawne, które wspólnie z drobnymi osteofitami powodują redukcję rezerwy płynowej, lateralizują na stronę prawą.

Co innego, gdyby zmienić nieco szyk wtrącenia, por. np.

Przepukliny szerokopodstawne, które powodują, wspólnie z drobnymi osteofitami, redukcję rezerwy płynowej, lateralizują na stronę prawą.
Przepukliny szerokopodstawne, które powodująwspólnie z drobnymi osteofitamiredukcję rezerwy płynowej, lateralizują na stronę prawą.
Adam Wolański