Interpunkcja zdań wtrąconych

Witam,
Chciałam zapytać o zasady wstawienia przecinków w poniższym zdaniu: Było wiele mechanizmów które mam nadzieję pozwoliły Ci wystartować pracę. Mamy zasadę, która mówi, iż przed które stawiamy przecinek. Oraz taką, która każe oddzielać przecinkami zdania wtrącone. Czy w takim razie wersją poprawną będzie: Było wiele mechanizmów, które, mam nadzieję, pozwoliły Ci wystartować pracę? Czy przecinki w tej sytuacji powinny być jednak umiejscowione inaczej?
Pozdrawiam,
Magda
Tak, zdanie, które Pani przytacza w swoim pytaniu, jest poprawne pod względem interpunkcyjnym. Jeślibyśmy chcieli jeszcze bardziej uwypuklić zdanie wtrącone mam nadzieję, możemy jest wstawić pomiędzy dwa myślniki.
Adam Wolański