Inżynieria przyszłości i nie tylko

Dzień dobry,

Chciałabym zapytać, czy poprawne jest poniższe zdanie. Nie jestem pewna, sformułowania z inżynierią przyszłości, co można z nią robić.

 Dzięki naszym sprawdzonym systemom sterowania transportem materiałów i naszej innowacyjnej automatyzacji wprowadzisz swój biznes w inżynierię przyszłości.

Zwrot: wprowadzić (coś) w inżynierię przyszłości nie powinien budzić wątpliwości, jeśli uznamy, że inżynieria przyszłości jest tu metaforą jakiegoś okresu, jakiejś epoki. Większe zastrzeżenia miałabym do początkowej części zdania: dzięki naszym sprawdzonym systemom sterowania transportem materiałów i naszej innowacyjnej automatyzacji, która jest długa, przytłaczająca ciągami rzeczownikowymi i przez to nieprzystępna.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski