JOGI zapisany wersalikami i jego odmiana

Dzień dobry, zwracam się z pytaniem czy w formie przy użyciu nazwy własnej (imię) należy użyć apostrofa: JOGI. Czy poprawna jest pisownia: Przygody z misiem JOGIm, czy Przygody z misiem JOGI'm? Poznałem misia JOGI'ego, czy JOGIEgo? JOGI funkcjonuje pisany capslockiem i jest to imię, nazwa własne. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Dziękuje.
Jeśli nazwa własna misia nie jest skrótowcem – a nie jest – to w tekstach niebędących nagłówkami wielką literę stawiamy tylko na początku wyrazu. Piszemy zatem: Jogi. Do tej formy typograficznej wyrazu dodajemy końcówki fleksyjne bez apostrofu czy dywizu: Jogiego, Jogiemu, Jogim. Jeśli z powodów graficznych – w nagłówkach, na kartach tytułowych książek, w napisach ekranowych itd. – zapisujemy imię misia pismem wersalikowym (JOGI), to końcówki gramatyczne także dodajemy bez apostrofu czy dywizu i składamy je wielkimi literami (JOGIEGO, JOGIEMU, JOGIM).
Adam Wolański