Jak cytować poradnię PWN?

Szanowni Państwo,
piszę pracę badawczą. W przypisach pracy powoływałem się kilkakrotnie na pytania i odpowiedzi z internetowej Poradni Językowej PWN. W jaki sposób powinienem skonstruować zapis bibliograficzny tego źródła (chodzi mi zarówno o przypisy, jak i bibliografię)? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby odpowiedzieli Państwo na moje pytanie. Z góry bardzo dziękuję.
Łączę wyrazy szacunku
Dominik
Wystarczy podać nazwisko autora, tytuł porady, wskazać źródło, datę i adres strony z odpowiedzią, np.
M. Marcjanik, List do konsula, „Poradnia Językowa PWN”, 7.10.2012, http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=13444.

Nazwę poradni przytoczyłem wielkimi literami w cudzysłowie, tak jak tytuły czasopism, ponieważ poradnia nasza jest swego rodzaju wydawnictwem periodycznym. Powyższy zapis jest gotowym przypisem bibliograficznym. W bibliografii proponuję zamienić miejscami nazwisko i inicjał imienia. To wszystko.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski