Jak pisać do pani dyrektor?

Proszę o informację, jak powinno się pisać:

Zapraszam Panią Annę Kowalską, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr…

czy może:

Zapraszam Panią Annę Kowalską, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr…

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zapraszamy dyrektor (podobnie: minister, premier, doktor). Nazwy dyrektor, premier, minister są w tym wypadku nieodmiennymi (bo nie mają zakończenia -a) rzeczownikami rodzaju żeńskiego. Nie ma powodu, by zmieniać płeć pani Annie Kowalskiej.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski