Jak pisać wyrazy obce?

Ogólnie, wyrazy obcego pochodzenia pisane są kursywą, ale co robić z nazwami gatunków literackich i filmowych, tj. horrorem, fantasy czy thrillerem, które spowszedniały?
Kursywą wyróżniamy wyrazy o charakterze wtrętów (cytatów z języków obcych). Są to wyrazy nieprzyswojone – takie, które nie zaadaptowały się w polskim systemie językowym (nie odmieniają się, nie są podstawą innych form wyrazowych itd.). Anglojęzyczne nazwy gatunków literackich i filmowych stosunkowo dawno zostały przyswojone (horror i thriller całkowicie, fantasty – częściowo; brak odmiany ze względu na budowę), dlatego też nie wyróżniamy ich kursywą.
Adam Wolański