Jak to (,) co?

Czy postawienie przecinka w wyrażeniu Jak to, co?! jest uzasadnione?
To zależy od intencji nadawcy, która znajduje wyraz w intonacji. Ponieważ jednak o intonacji pisać trudno, posłużę się innym sposobem. Jeśli uważa Pani, że po Jak to można postawić znak zapytania, to można tam również postawić przecinek. Jeśli natomiast uważa Pani, że znak zapytania w tym miejscu byłby nieodpowiedni, to proszę również nie stawiać przecinka. Zazwyczaj wyrażeń typu Jak to co?, Jak to kiedy?, Jak to za godzinę? – bez przecinka – używamy, aby wyrazić zdziwienie pytaniem, które usłyszeliśmy, np.
MŁODY CZŁOWIEK – To ja. Co tu się dzieje?
OSOBA NA RAZIE ZWANA BABCIĄ – Jak to co? Gramy sobie w karty.
MŁODY CZŁOWIEK – To widzę. Ale z kim?

(Sławomir Mrożek, Tango)
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski