Jak to rozumieć?

Proszę o pomoc w interpretacji zdania. Czy wartość 1500 m2 dotyczy :
a) 1 obiektu lekkoatletycznego?
b) Bieżni/lub skoczni o nawierzchni syntetycznej?
Wykonawca dysponuje osobą, która zapewni kierowanie budową, tj. osobą, która odpowiedzialna była za wykonanie :
– min. 1 obiektu lekkoatletycznego posiadającego bieżnie i/lub skocznie o nawierzchni syntetycznej, o powierzchni całkowitej min. 1500 m2.

Będę niezmiernie wdzięczna za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Przytoczony zapis nie jest jasny, ale obecność przecinka wskazuje, że podana powierzchnia odnosi się do całego obiektu. W przeciwnym razie przecinek byłby niepotrzebny, a nawet niepożądany.
Domyślam się, że fragment ten pochodzi z jakiejś umowy i od jego interpretacji może wiele zależeć. Niestety, nie pierwszy raz okazuje się, że jakiś tekst prawny ma niejasną wykładnię, która – z braku lepszych dowodów – zależy od przecinka.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski