Jak zaadresować list?

Witam,
chciałabym się dowiedzieć, jak prawidłowo należy adresować list do kierownika oddziału firmy X. Powinno się pisać :
Sz.P. Tomasz Y
Kierownik Oddziału firmy X

czy może:
Kierownik Oddziału firmy X
Tomasz Y

a może jest inna poprawna forma? Bardzo prosiłabym o możliwie szybką odpowiedz. Pozdrawiam
Najelegantszą formą adresu listu do kierownika będzie rozpoczęcie go od formy grzecznościowej, po której zapisujemy imię i nazwisko odbiorcy (ewentualnie jego tytuł zawodowy bądź stopień naukowy):
Sz. Pan
[Inż./Dr/…] Tomasz Y
Kierownik Oddziału…
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski