Jest to…

„Jest to bowiem moje największe marzenie / moim największym marzeniem”. Która forma jest poprawna?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi (nie pierwszy raz zadaję pytanie poradni). Język polski jest moim zdaniem bardzo fascynujący, znalezienie w słownikach odpowiedzi na niektóre wątpliwości jest jednak czasem bardzo trudne. Dlatego możliwość skonsultowania ich ze specjalistami jest niezastąpiona. Jeszcze raz dziękuję.
Obydwa podane zdania są poprawne. Wynika to z właściwości składniowych czasownika być, o których można upewnić się w podręcznikach gramatyki i dobrych słownikach.
Dziękujemy za wyrazy uznania.
Mirosław Bańko, PWN