Jestem z Małogoszcza

Mam pytanie odnośnie odmiany nazwy miejscowości Małogoszcz. Która forma będzie poprawna: Jestem z Małogoszczy? Jestem z Małogoszczu? Jestem z Małogoszcza?
Odmianę nazw miejscowych kodyfikuje Obwieszczenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 4 sierpnia 2015 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części. Dokument ten podaję formę dopełniacza nazwy MałogoszczMałogoszcza. Poprawna więc forma to Jestem z Małogoszcza.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski