Jeszcze o zbiegach

Dzień dobry!
Moje pytanie dotyczy zbiegu cudzysłowu i znaków zapytania. Oto trzy przykłady. Nie udało mi się znaleźć konkretnego rozstrzygnięcia. Jaka interpunkcja jest poprawna:
1. Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie: „Gdzie to jest?”?
2. Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie: „Gdzie to jest?”
3. Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie: „Gdzie to jest”?
Z poważaniem
Andrzej Szymczak
Otrzymaliśmy niedawno pytanie o zbieg dwóch pytajników – jednego w antykwie, drugiego w kursywie. Tam odpowiedź nie była oczywista, tu jest: proszę wybrać wersję z punktu 1, gdyż tylko ona wskazuje, że zarówno całe zdanie, jak i zawarte w nim przytoczenie to pytania.
Mirosław Bańko, PWN