Joanna w wannie na sawannie

Szanowni Państwo!
Tym razem wątpliwość moją budzi liczba mnoga i jej odmiana w słowach Joanna, sawanna. Skoro „Nie mam w domu wielu wanien” to jak będzie wyglądać analogiczna forma wymienionych słów?
Pozdrawiam świątecznie
Bartosz Marchwica
Nic nie wskazuje na to, abyśmy mówili lub pisali Joanien, sawanien, słowniki ortograficzne PWN informują zaś wprost: Joann, sawann. Formy te można też znaleźć w korpusach, np. „Zjawisko to występuje na obszarach sawann i górskich lasów równikowych (…)” (A. Choiński, Jeziora na kuli ziemskiej).
Mirosław Bańko, PWN