Kobieta-Kot

Szanowni Państwo,
zastanawiam się, jaka odmiana pseudonimu bohaterki Kobiety-Kot jest poprawna. Czy powinno się odmieniać tylko człon Kobieta, czy również Kot? Przykładowo zdanie „Film z Kobietą-Kotem” wydaje się w porządku, ale już „Powiedziałem Kobiecie-Kotu” albo nawet „Powiedziałem Kobiecie-Kotowi” brzmi trochę niedorzecznie.
Dziękuję za odpowiedź
Kobiecie-Kotowi brzmi nie tyle niedorzecznie, ile niegramatycznie, Kobiecie-Kotu byłoby bez zarzutu. Oba człony trzeba odmieniać, od dopełniacza (Kobiety-Kota) po wołacz (Kobieto-Kocie!).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski