Kocham Cię, Misiu

Wiam.
Mam pytanie, czy napisanie zwrotu w sposób: „Kocham Cie Misiu” jest strasznym błędem (chodzi dokładnie o zwrot Cie).
Żeby nie być na bakier z ortografią, należałoby literze e w słowie Cie dorysować ogonek, a po tym słowie postawić przecinek. Czy niezrobienie tego to straszny błąd, powinien ocenić Miś (Misio, Misiu). Gdyby np. z powodu ogonka i przecinka zerwał (zerwała?) zaręczyny, to uznałbym, że jest trochę przewrażliwiony (przewrażliwona).
Pana pytanie przypomniało mi anegdotę przytaczaną raz przez prof. Witolda Doroszewskiego. Jej bohaterem jest pewien fonetyk, który rozstał się z narzeczoną, gdy tej zdarzyło się nieopatrznie powiedzieć ciut-ciut. „Zapewne był przesadnie wrażliwy na tym właśnie punkcie – konkluduje Doroszewski – ale zasadniczo brał do serca rzeczy ważne. Bo styl językowy to nie błahostka, to jest styl samego życia”.
Mirosław Bańko, PWN