Kołosza

Spotkałam się z celownikiem nazwiska Kołosza w wersji: Kołosze (odmiana nazwiska żeńskiego).
Wg mnie odmiana powinna być:
1. Anna Kołosza
2. Anny Kołoszy
3. Annie Kołoszy lub Annie Kołosza
4.Annę Kołoszę lub Annę Kołosza
5.Anną Kołoszą lub Anną Kołosza
6. Annie Kołoszy
7.Anno Kołosza.

Bardzo proszę o ustosunkowanie się, czy ta odmiana jest właściwa czy błądzę?
Nazwisko (i męskie, i żeńskie) Kołosza odmienia się jak rzeczownik żeński, np. grusza. Poprawna odmiana zatem to:
M. To jest Anna Kołosza.
D. Nie ma Anny Kołoszy.
C. Przyglądam się Annie Kołoszy.
B. Widzę Annę Kołoszę.
N. Idę z Anną Kołoszą.
Ms. Rozmawiam o Annie Kołoszy.
W. O! Anno Kołosza! (wołacz nazwisk jest równy mianownikowi).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski