Korygujemy interpunkcję

Dzień dobry,
chciałabym dopytać, czy poniższe wyrażenia zapiszemy z przecinkiem czy bez:
My(,) lekarze musimy(…)
Wtorek(,) 13 maja 2020
W pierwszym przykładzie przydawka rzeczowna lekarze pełni funkcję dopowiedzenia, wymaga zatem wydzielenia przecinkami z obu stron. W drugim fragmencie przecinek jest zbyteczny, ponieważ data jest przydawką obligatoryjną, określającą nazwę dnia tygodnia, bez której całe wyrażenie nie będzie jasne.
Adam Wolański