Kto mieszka w Markach?

Mam pytanie dotyczące odmiany nazw mieszkańców podwarszawskiej miejscowości Marki. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Partyka
Poprosiłem o odpowiedź mieszkankę Marek i usłyszałem, co następuje: „mieszkańcy Marek mówią o sobie markowianie, markowianin, markowianka”. Na dowód dostałem też adresy kilku stron internetowych, z nich najbardziej miarodajny wydaje się portal społeczności Marek, gdzie czytamy m.in: „W rozgrywanych w chorwackim Porecu Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w szermierce, w indywidualnym turnieju w szpadzie brązowy medal zdobył markowianin Marek Bączek”. Nasze gratulacje!
Mirosław Bańko, PWN