Łącznik czy półpauza?

Szanowni Państwo,
mam problem z zapisem określenia Kraków-Lwów 2007. Chodzi o wspólną konferencję studentów uczelni w obu miastach. Należy tu użyć dywizu czy półpauzy? W przypadku „połączeń typu Wschód-Zachód oraz rozmowy Indie-Pakistan” pan Mirosław Bańko zalecał użycie łącznika, ale przecież stosuje się go przeważnie w sformułowaniach stanowiących jeden wyraz…
Zgodnie z zasadami interpunkcji należy pisać z łącznikiem – Kraków-Lwów. Tego znaku używa się w wyrazach złożonych ze składników równorzędnych, a tu chodzi przecież o konferencję, która odbywa się i w Krakowie, i we Lwowie. Półpauzę w miejsce łącznika można by (podkreślam, że jest to możliwość, którą dopuszczają publikacje na temat typografii), wstawić w publikacji drukowanej, a wtedy byłoby Kraków–Lwów.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski