Mała litera po znaku zapytania

Szanowni Państwo,
czy w ciągu pytań typu: Spotykamy się na godzinę? półtorej? dwie? można stosować małe litery po znakach zapytania, tak jak to zrobiłem? Wydaje mi się, że tak. W końcu dwa pierwsze pytajniki nie kończą zdań, a jedynie zastępują przecinki. Dopiero ostatni kończy zdanie.

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Tak, zdanie zostało zapisane poprawnie – po pytajniku i wykrzykniku można zastosować małą literę (choć poprawne jest też użycie wielkiej).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski