Maryla

Czy imię Maryla możemy uznać za zdrobnienie od imienia Maria, a jeśli tak, to czy istnieją w języku polskim inne zdrobnienia derywowane za pomocą przyrostka -yla?
Nie ma wątpliwości, że Maryla to zdrobnienie od Maria i Marianna. Dowód jest łatwy: Maryla Rodowicz nosi metrykalne imię Maria, podobnie było z Marylą Wolską, znaną poetką okresu Młodej Polski. Znam też inne Marie w gronie znajomych zwane Marylami.
O ile wiem, nie ma innych zdrobnień z takim przyrostkiem.
Jan Grzenia