Mata Hari

Witam.
Chciałabym zasięgnąć porady, jak należy odmieniać pseudonim artystyczny Mata Hari. Czy dopuszczalna jest odmiana pierwszego słowa jak rzeczownika mata (maty, macie, matę itd.), czy też jest to nieodmienne?
Pozdrawiam,
Olga Banaś
Imiona i nazwiska żeńskie zakończone na -a odmieniamy zawsze, podobnie powinniśmy postąpić z tym pseudonimem, a więc powinno być D. Maty Hari, CMs. Macie Hari, B. Matę Hari, N. Matą Hari.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski