Microsoft Word

Problemy z Microsoft Wordem – czy na pewno bez apostrofu lub kreski?
Apostrofu użyjemy przed końcówką, gdy nazwa kończy się na niewymawiane -e, np. Netscape – Netscape’a. Kreski (tzn. łącznika), gdy nazwa jest zapisywana wielkimi literami, np. IBM – w IBM-ie. Te warunki nie zostały spełnione, zapisujemy w takim razie: (Microsoft) Word – z (Microsoft) Wordem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski