Miłego dnia Wszystkim!

Szanowni Państwo,

Ostatnio zwróciłem uwagę, na znajomego który napisał w korespondencji do wielu osób: Miłego dnia Wszystkim!. Nie udało mi się znaleźć odpowiedzi czy w tej sytuacji Wszystkim zapisane wielką literą jest poprawne czy też nie?

Z poważaniem

Wielka litera pojawiła się tu ze względów grzecznościowych, jako wyraz szacunku dla odbiorców listu, a zatem jej użycie było uzasadnione (choć niekonieczne).

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski