Milenium czy Millennium?

W jednej z podwarszawskich wsi główną ulicę nazwano na cześć tysiąclecia państwa polskiego. W trzech różnych miejscach tej ulicy umieszczone są trzy różne tabliczki z jej nazwą: Millennium, Millenium oraz Milennium. Jak widać, osoby, które je tam umieściły, miały wątpliwości co do pisowni tego wyrazu. Najczęściej spotykam dwie formy – Millennium (np. nazwa banku) oraz Millenium. Jaką zatem pisownię powinien mieć ten wyraz?
Pozdrawiam,
Michał
Z naszych informacji wynika, że najczęstsze formy to Milenium i Millennium – maksymalnie spolszczona i maksymalnie obca. Trzecią co do frekwencji formę, tzn. Millenium, nie wszystkie słowniki podają (może leksykografów raziła w niej niekonsekwencja adaptacyjna), a przytoczonej przez Pana formy Milennium nie podają w ogóle, gdyż wcale się jej nie używa (jeśli ktoś na nią trafi, ma prawo ją uznać za błąd).
Jak stąd wynika, interesujące Pana słowo można zapisać co najmniej na dwa sposoby. Oczywiście napisy na jednej ulicy powinny być takie same.
Mirosław Bańko