Modlitwy w islamie: fadżr, zuhr (dhuhr), asr, maghrib, isza

Proszę o pomoc w ustaleniu polskiego zapisu nazw pięciu modlitw (salat), które muzułmanie odmawiają w ciągu dnia. W internecie co strona, to inna pisownia. Z góry dziękuję za pomoc.
Na stronie https://sites.google.com/site/oislamie/ znalazłem informację, że nazwy te zapisuje się następująco: fadżr (modlitwa poranna, 2 rakaty, czyli zwrotki), zuhr // dhuhr (modlitwa południowa, 4 rakaty), asr (modlitwa popołudniowa, 4 rakaty), maghrib (modlitwa wieczorna, 3 rakaty) i isza (modlitwa nocna, 4 rakaty). W słownikach ortograficznych brakuje informacji na ten temat.
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie