„Najwyższy czas!”

Czy tytuł czasopisma Najwyższy czas! jest odmienny? Myli mnie trochę ten wykrzyknik. Dlatego nie bardzo wiem, czy oba człony tytułu pisać wielką literą, czy też tak jak podałam na początku.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Wydaje się, że intencją autorów nazwy było, aby jej nie odmieniać. Ma ona postać wypowiedzenia, podobnie jak np. Uwaga!. Nie poprosiłbym w kiosku o najnowszy numer Uwagi! ani Najwyższego czasu!, a nawet gdybym tak powiedział, to pewnie bym nie napisał.
W związku z tym sądzę, że należy zaakceptować pisownię Najwyższy czas!, z małą literą na drugim miejscu.
Mirosław Bańko, PWN