Nanoha

Witam,
chciałem spytać, w jaki sposób należy odmieniać imię Nanoha przez przypadki. Czy poniższa odmiana jest poprawna i czy miejscownik oraz celownik faktycznie muszą w ten sposób brzmieć? Nanoha, Nanohy, Nanosze, Nanohę, Nanohą, Nanosze, Nanoha!
Tak będzie najlepiej, choć rozumiem, że to może się nie podobać. Tak samo jednak odmieniają się dobrze znane wyrazy wataha, Yamaha. W wołaczu może też być Nanoho!.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski