Nazwa miejscowości i jej części

Szanowni Państwo!
Które z poniższych form zapisu są poprawne? Które nie? Którą Państwo zalecają?
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie (tak w rozporządzeniu),
Sąd Rejonowy dla Krakowa–Podgórza w Krakowie,
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza w Krakowie,
Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza w Krakowie.

W pismach (czy to kierowanych do sądów, czy przez sądy) panuje niestety pod tym względem zupełny chaos.

Z góry uprzejmie dziękuję za poradę.
Zgodnie z uchwałą ortograficzną nr 11 Rady Języka Polskiego z 7 maja 2004 r. nazwy miejscowości złożone z dwóch lub więcej członów, które wspólnie identyfikują jednostkę administracyjną lub geograficzną (a więc np. nazwa miejscowości i jej części), zapisuje się z łącznikiem (dywizem). Znak ten ma postać krótkiej kreseczki (-) i stosuje się go bez spacji z obu stron, por. Bielsko-Biała-Lipnik, Gdańsk-Jelitkowo, Kraków-Łagiewniki, Warszawa-Okęcie. Wariant pierwszy jest więc poprawny zarówno ortograficznie, jak i typograficznie.
Adam Wolański