Nazwa wykładu raz jeszcze

Dzień dobry,

jak pisać poprawnie nazwę wykładu. Na przykład:

przygotowałem materiały do wykładu Analiza matematyczna

czy

przygotowałem materiały do wykładu analiza matematyczna

czy

przygotowałem materiały do wykładu "Analiza matematyczna"

czy też

przygotowałem materiały do wykładu "analiza matematyczna"

czy może jeszcze inaczej?

Dziękuję i pozdrawiam

Wit

Przywołaną w pytaniu nazwę wykładu, użytą w konstrukcji apozycyjnej, zapiszemy od małej litery (wyrażenie pospolite) oraz bez cudzysłowu (brak funkcji metatekstowej), por.:

Przygotowałem materiały do wykładu analiza matematyczna.

czyli tak, jak potraktowano wyrażenie ustawa prawo farmaceutyczne w poniższym zdaniu:

W Dzienniku Ustaw opublikowano obwieszczenie Marszałka Sejmu w sprawie tekstu jednolitego ustawy prawo farmaceutyczne.

Adam Wolański