Nazwiska Babini i Kross

Szanowni Państwo,
chciałam zapytać o odmianę nazwisk obcojęzycznych: Babini oraz Kross. Jaka będzie poprawna forma w dopełniaczu liczby mnogiej?
Z wyrazami szacunku
Jeśli są to nazwiska żeńskie, to ich nie odmienimy, gdyż nie są zakończone na -a. Skoro pyta Pani o dopełniacz liczby mnogiej, to domyślam się, że chodzi o nazwiska par małżeńskich (czy ogólnie: rodzin). Powiemy: Nie znam państwa Babinich ani państwa Krossów. Nazwisko Babini odmienia się według wzorca przymiotnikowego, a nazwisko Kross – jak rzeczownik męski.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski