Nazwisko Myszka

Witam, mam pytanie dotyczące odmiany nazwiska Myszka. Czy poprawna jest odmiana:
M. Myszka państwo Myszkowie
D. Myszki Myszków
C. Myszce Myszkom
B. Myszkę Myszków
N. Myszką Myszką
Ms. Myszce Myszkach.

Moje wątpliwości pojawiły się, ponieważ osoba nosząca to nazwisko zwróciła mi uwagę, że nie należy go odmieniać, co wzbudziło moje zdziwienie.
Dziękuję za odpowiedź, Ina.
Nazwisko Myszka powinno być odmieniane. Podana odmiana jest poprawna – jedynie w narzędniku liczby mnogiej (zapewne omyłkowo) podała Pani błędną formę zamiast poprawnej Myszkami.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski