Nazwisko Jahn

Dzień dobry, mam zaadresować zaproszenie na ślub cywilny do małżeństwa polsko-niemieckiego (Anna i Andreas Jahn). Czy prawidłowo będzie napisać na kopercie Sz. P. A. i A. Jahnowie, a wewnątrz: Serdecznie zapraszamy Annę i Andreasa Jahnów? A może nie powinnam odmieniać tego nazwiska?
Z góry dziękuję za odpowiedź,

Magdalena Parolczyk
Nazwisko należy odmienić – dokładnie tak, jak to Pani zaproponowała.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski