Nie pamiętam skąd

Czy przed skąd powinien się znaleźć przecinek? „Mam, ale nie pamiętam skąd”.
Cytuję fragment par. [363] z Wielkiego słownika ortograficznego PWN (wyd. 2006): „Przecinek należy również pominąć przed zaimkami względnymi wprowadzającymi takie pozorne zdania podrzędne, które nie są rozwijane, np. «Postanowił kupić mieszkanie, lecz nie wiedział kiedy», «Nie dostał kolacji i nie miał pojęcia dlaczego»”.
Mirosław Bańko, PWN