Nieletni / Pełnoletni

Chcielibyśmy nadać filmowi tytuł nieletni / pełnoletni. Chciałam zapytać jaka pisownia jest prawidłowa:
Nieletni / pełnoletni
Nieletni / Pełnoletni
Nieletni/Pełnoletni
Nieletni/ pełnoletni

Dziękuję
Paulina Młynarska
Wokół ukośnika warto dać małe światła, tzw. spację włosową – poprawi to czytelność tekstu. Jeśli chodzi o wybór między małą a wielką literą, to rzecz jest trudniejsza, gdyż może mieć związek z przesłaniem filmu. Nie wiedząc, o czym on traktuje, proponuję jedną z dwóch wersji, które swoją ortografią nawiązują do formularzy typu „niepotrzebne skreślić”:
Nieletni / Pełnoletni
nieletni / pełnoletni

Druga wersja jest bardziej prowokacyjna, bo sprzeczna z zasadą pisowni tytułów wielką literą. Istnieje groźba, że w mediach i tak może być „poprawiana”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski